Koziol Тримач для туалетного паперу Plug´n´roll прозорий антрацитовий, 13 см Koziol Тримач для туалетного паперу Plug´n´roll прозорий антрацитовий, 13 см
Тримач для туалетного паперу повинен бути в кожному туалеті. Він має простий мінімалістський дизайн, тож чудово доповнить будь-який інтер’єр. Він виготовлений з матеріалу, який можна на 100% переробити та є оснащений присоскою для легкого прикріплення.Koziol є німецькою компанією, і вся її продукція виробляється безпосередньо в Німеччині. Компанія здобула низку міжнародних нагород у галузі дизайну.
5,0 1
449

Koziol Тримач для туалетного паперу Plug´n´roll прозорий антрацитовий, 13 см

Koziol Тримач для туалетного паперу Plug´n´roll прозорий антрацитовий, 13 см

Наявність: Продано

Описання
Тримач для туалетного паперу повинен бути в кожному туалеті. Він має простий мінімалістський дизайн, тож чудово доповнить будь-який інтер’єр. Він виготовлений з матеріалу, який можна на 100% переробити та є оснащений присоскою для легкого прикріплення.
 
Koziol є німецькою компанією, і вся її продукція виробляється безпосередньо в Німеччині. Компанія здобула низку міжнародних нагород у галузі дизайну.

Параметри та специфікація

Глибина: 12,5 см
Колір: сіра
Матеріал : пластик
Ширина : 13 см

Каталожний номер:

 694620
Поділитися
koziol

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити