Набір скляних мисок з 3 предметів ЗЕЛЕНИЙ Набір скляних мисок з 3 предметів ЗЕЛЕНИЙ
Наскільки універсальною може бути піала? Від елегантної подачі закусок до зберігання всіляких дрібниць. Можливості безмежні. Ці миски виготовлені з винних пляшок, які пройшли складний процес відновлення від зняття етикетки, розриву, декількох методів шліфування, вогневого полірування та полірування країв. Тепер вони стоять на складі, з нетерпінням чекаючи на те, щоб знову послужити комусь і прикрасити його дім чи роботу замість того, щоб потрапити на звалище. Дайте цим старим винним пляшкам їхню власну приємну нову функцію..
0,0 0
-1

Набір скляних мисок з 3 предметів ЗЕЛЕНИЙ

Набір скляних мисок з 3 предметів ЗЕЛЕНИЙ

Зробивши покупку ви отримаєте 1 Вдячика

ОписанняНаскільки універсальною може бути піала? Від елегантної подачі закусок до зберігання всіляких дрібниць. Можливості безмежні. Ці миски виготовлені з винних пляшок, які пройшли складний процес відновлення від зняття етикетки, розриву, декількох методів шліфування, вогневого полірування та полірування країв.
Тепер вони стоять на складі, з нетерпінням чекаючи на те, щоб знову послужити комусь і прикрасити його дім чи роботу замість того, щоб потрапити на звалище. Дайте цим старим винним пляшкам їхню власну приємну нову функцію.
.

Параметри та специфікація

Вага : 0,48 кг
Висота: 7 см
Діаметр: 9,5 см
Кількість штук в наборі: 3 шт.
Колір: зелена
Матеріал : скло
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 127126
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити