New Baby Непромокальна фланелева пелюшка Динозавр, 57 x 47 см New Baby Непромокальна фланелева пелюшка Динозавр, 57 x 47 см
 Фланелевої дитячої пелюшки з веселими зображеннями не повинно бракувати в жодному посазі для немовляти. Вона виготовлена з м'якої та приємної фланелі, завдяки нижній непромокальній пластиковій плівці її можна використати як універсальну підстилку для немовляти або сповивальний килимок. Має зашиті краї, завдяки чому немає ризику обтріпування і пелюшка краще тримає форму.
3,5 15
219

New Baby Непромокальна фланелева пелюшка Динозавр, 57 x 47 см

New Baby Непромокальна фланелева пелюшка Динозавр, 57 x 47 см

Наявність: Продано

ОписанняФланелевої дитячої пелюшки з веселими зображеннями не повинно бракувати в жодному посазі для немовляти. Вона виготовлена з м'якої та приємної фланелі, завдяки нижній непромокальній пластиковій плівці її можна використати як універсальну підстилку для немовляти або сповивальний килимок. Має зашиті краї, завдяки чому немає ризику обтріпування і пелюшка краще тримає форму.

Параметри та специфікація

Колір: поєднання кольорів
Матеріал : 100 % бавовна
Рекомендоване прання: 30 °C
Розміри: 47 x 57 см

Каталожний номер:

 233085
Поділитися

оцінок

3,5 (15 оцінка)
86 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити