Nextime Plug Inn 2610zw настінний годинник чорний, діам. 60 см Nextime Plug Inn 2610zw настінний годинник чорний, діам. 60 см
  Nextime — це голландська дизайнерська компанія, що спеціалізується переважно на розробці та виготовленні дизайнерських годинників. Nextime представляє широкий асортимент годинників, унікальних і надихаючих, та пропонує теми, засновані на традиціях аж до сучасності. Дизайнерські настінні годинники, які чудово оживлять і доповнять ваш інтер'єр. Годинники Plug Inn стали справжньою іконою, і деякі виробники намагалися їх навіть імітувати, але оригінал належить лише бренду Nextime та його дизайнеру. Їхня завидна особливість полягає в сучасній, стильній і водночас класичній формі, яка підійде як для вашого дому, так і офісу. Перевагою є і позачасовий зовнішній вигляд, який не набридне вам навіть через декілька років.   Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки.
4,0 16
3479

Nextime Plug Inn 2610zw настінний годинник чорний, діам. 60 см

Nextime Plug Inn 2610zw настінний годинник чорний, діам. 60 см

Наявність: Продано

Описання

Nextime — це голландська дизайнерська компанія, що спеціалізується переважно на розробці та виготовленні дизайнерських годинників. Nextime представляє широкий асортимент годинників, унікальних і надихаючих, та пропонує теми, засновані на традиціях аж до сучасності. Дизайнерські настінні годинники, які чудово оживлять і доповнять ваш інтер'єр. Годинники Plug Inn стали справжньою іконою, і деякі виробники намагалися їх навіть імітувати, але оригінал належить лише бренду Nextime та його дизайнеру. Їхня завидна особливість полягає в сучасній, стильній і водночас класичній формі, яка підійде як для вашого дому, так і офісу. Перевагою є і позачасовий зовнішній вигляд, який не набридне вам навіть через декілька років.
 
Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки.

Параметри та специфікація

Діаметр: 60 см
Колір: чорна
Матеріал : нержавіюча сталь

Каталожний номер:

 678214
Поділитися
nextime

оцінок

4,0 (16 оцінка)
93 % клієнтів рекомендують

Питання

Цей товар має 1 запитання

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити