Новорічні оксамитові кульки, пластикові, червоні, 18 шт. Новорічні оксамитові кульки, пластикові, червоні, 18 шт.
Збагатіть оздоблення вашої ялинки цією пластиковою прикрасою у вигляді червоної оксамитової кулі. Вона виготовлена з матеріалу, який надає їй переваги міцності та стійкості до падінь. Крім того, вибравши цей варіант кольору, ви отримаєте гарний відтінок для вашої ялинки, яка привертатиме увагу своїми красивими прикрасами.Ця прикраса дуже легка, а завдяки дротяній петельці ви зможете легко повісити її за допомогою гачка в будь-якому обраному вами місці, в тому числі на тонкі гілки. Додайте кольору, радості та бадьорості у ваш дім за допомогою цієї різдвяної прикраси, і нехай ваша ялинка дійсно виділяється у святковий час. Діаметр кулі: 4 см.
5,0 4
199

Новорічні оксамитові кульки, пластикові, червоні, 18 шт.

Новорічні оксамитові кульки, пластикові, червоні, 18 шт.

Наявність: Продано

ОписанняЗбагатіть оздоблення вашої ялинки цією пластиковою прикрасою у вигляді червоної оксамитової кулі. Вона виготовлена з матеріалу, який надає їй переваги міцності та стійкості до падінь. Крім того, вибравши цей варіант кольору, ви отримаєте гарний відтінок для вашої ялинки, яка привертатиме увагу своїми красивими прикрасами.
 
Ця прикраса дуже легка, а завдяки дротяній петельці ви зможете легко повісити її за допомогою гачка в будь-якому обраному вами місці, в тому числі на тонкі гілки. Додайте кольору, радості та бадьорості у ваш дім за допомогою цієї різдвяної прикраси, і нехай ваша ялинка дійсно виділяється у святковий час. Діаметр кулі: 4 см.

Параметри та специфікація

Висота: 12 см
Глибина: 12 см
Діаметр: 4 см
Кількість штук в наборі: 18 шт.
Колір: червона
Матеріал : пластик + текстиль
Ширина : 12 см

Каталожний номер:

 702546
Поділитися

оцінок

5,0 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити