Orion Дерев'яний піднос LIST Orion Дерев'яний піднос LIST
  Натуральні матеріали тепер у моді. А в будинках, де затишний інтер'єр витриманий у теплих гармонійних тонах, обов'язково має бути присутня природа. Таця з натурального матеріалу у формі листа з цікавою текстурою та оздобленням прикрасить ваш будинок. Ви можете використовувати її в поєднанні з іншими натуральними предметами або як сервірувальний піднос. Піднятий рельєф ще більше підкреслюється темним тонуванням. Ми пропонуємо два варіанти форми без можливості вибору.
4,0 38
189

Orion Дерев'яний піднос LIST

Orion Дерев'яний піднос LIST

Наявність: Продано

Описання

Натуральні матеріали тепер у моді. А в будинках, де затишний інтер'єр витриманий у теплих гармонійних тонах, обов'язково має бути присутня природа.
Таця з натурального матеріалу у формі листа з цікавою текстурою та оздобленням прикрасить ваш будинок. Ви можете використовувати її в поєднанні з іншими натуральними предметами або як сервірувальний піднос. Піднятий рельєф ще більше підкреслюється темним тонуванням. Ми пропонуємо два варіанти форми без можливості вибору.

Параметри та специфікація

Висота: 5 см
Глибина: 22 см
Колір: природній
Матеріал : деревина
Посудомийна машина: ні
Ширина : 30 см

Каталожний номер:

 124386
Поділитися

оцінок

4,0 (38 оцінка)
94 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.