Orion Дерев'яний штамп для дріжджового тіста Orion Дерев'яний штамп для дріжджового тіста
 Тепер ви можете приготувати класичні дріжджові пироги, наприклад, моравські, подвійні, менші рогалики з начинкою тощо... Просто сформуйте з тіста окремі коржі, притисніть їх штампом, поки посередині не утвориться заглиблення, і наповніть їх сиром, джемом, горіховою начинкою, фруктами та посипте крихтою. Перевагою є те, що штампом можна користуватися з обох боків. Сторона 3/4 см підходить для менших пирогів, а сторона 4/5 см - для більших пирогів. Пробивач для тіста для піци з бука також можна використовувати для приготування пікантних пирогів з тіста для піци, з начинкою зі шпинату та яєць, або класичних пирогів з кетчупом, шинкою та сиром.
4,5 3
139

Orion Дерев'яний штамп для дріжджового тіста

Orion Дерев'яний штамп для дріжджового тіста

3 оцінка
139 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 139 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняТепер ви можете приготувати класичні дріжджові пироги, наприклад, моравські, подвійні, менші рогалики з начинкою тощо... Просто сформуйте з тіста окремі коржі, притисніть їх штампом, поки посередині не утвориться заглиблення, і наповніть їх сиром, джемом, горіховою начинкою, фруктами та посипте крихтою.

Перевагою є те, що штампом можна користуватися з обох боків. Сторона 3/4 см підходить для менших пирогів, а сторона 4/5 см - для більших пирогів.

Пробивач для тіста для піци з бука також можна використовувати для приготування пікантних пирогів з тіста для піци, з начинкою зі шпинату та яєць, або класичних пирогів з кетчупом, шинкою та сиром.

Параметри та специфікація

Висота: 15 см
Діаметр: 5 см
Колір: природній
Матеріал : деревина
Посудомийна машина: ні

Каталожний номер:

 132770
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.