Orion Килимок для сервірування MANGO, 39 см Orion Килимок для сервірування MANGO, 39 см
  Красива дошка-підставка з дерева манго зі специфічним, характерним малюнком та корою по периметру. стане стильним доповненням до кухонного столу. Вона також відмінно підійде для вечірки в саду або барбекю, особливо якщо поставити її в центрі столу, під вазою з квітами, на ній можна подавати канапе або кекси.  Її висота становить 2,5 см, тому її можна використовувати як підставку під тарілки, під миску з супом або ліхтар, він також популярний як домінуюча деталь у центрі весільного столу або під час святкування важливого ювілею. Якщо вона забрудниться, просто протріть її вологою ганчіркою. Не намочуйте, час від часу змащуйте олією. Після цього процесу деревина манго може потемніти, а текстура дерева стати більш вираженою.
4,5 4
779

Orion Килимок для сервірування MANGO, 39 см

Orion Килимок для сервірування MANGO, 39 см

4 оцінка
779 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 779 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 32 Вдячиків

Описання

Красива дошка-підставка з дерева манго зі специфічним, характерним малюнком та корою по периметру. стане стильним доповненням до кухонного столу. Вона також відмінно підійде для вечірки в саду або барбекю, особливо якщо поставити її в центрі столу, під вазою з квітами, на ній можна подавати канапе або кекси. 
Її висота становить 2,5 см, тому її можна використовувати як підставку під тарілки, під миску з супом або ліхтар, він також популярний як домінуюча деталь у центрі весільного столу або під час святкування важливого ювілею.
Якщо вона забрудниться, просто протріть її вологою ганчіркою. Не намочуйте, час від часу змащуйте олією. Після цього процесу деревина манго може потемніти, а текстура дерева стати більш вираженою.

Параметри та специфікація

Вага : 1,7 кг
Висота: 2,8 см
Діаметр: 39 см
Колір: коричнева
Матеріал : деревина
Посудомийна машина: ні

Каталожний номер:

 124399
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.