Orion Контейнер для зберігання UH, розділений, 1,8 л Orion Контейнер для зберігання UH, розділений, 1,8 л
Іноді на невеликих кухнях і міні-кухнях виникає проблема нестачі місця. Особливо в невеликих квартирах, котеджах, автофургонах або кемпінгах може стати в нагоді зручний пластиковий контейнер з поліпропілену з 4 окремими секціями для зберігання різних інгредієнтів. Борошно, цукор, панірувальні сухарі, дрібні макаронні вироби та супові начинки, а також бобові, сухі сніданки або сушені фрукти та овочі.Зручне дозування можливе завдяки практичній кришці, тому вам потрібно лише відкрити потрібну вам секцію. Об'єм кожної секції становить приблизно 0,47 л.Підійде також в майстерню для різних дрібниць, в дитячу кімнату для бісеру і дрібних будівельних блоків і т.д.Його можна використовувати без кришки навіть в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.
5,0 2
199

Orion Контейнер для зберігання UH, розділений, 1,8 л

Orion Контейнер для зберігання UH, розділений, 1,8 л

2 оцінка
199 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 199 ₴
Наявність: На складі 5 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 7 Вдячиків

ОписанняІноді на невеликих кухнях і міні-кухнях виникає проблема нестачі місця. Особливо в невеликих квартирах, котеджах, автофургонах або кемпінгах може стати в нагоді зручний пластиковий контейнер з поліпропілену з 4 окремими секціями для зберігання різних інгредієнтів. Борошно, цукор, панірувальні сухарі, дрібні макаронні вироби та супові начинки, а також бобові, сухі сніданки або сушені фрукти та овочі.
Зручне дозування можливе завдяки практичній кришці, тому вам потрібно лише відкрити потрібну вам секцію. Об'єм кожної секції становить приблизно 0,47 л.
Підійде також в майстерню для різних дрібниць, в дитячу кімнату для бісеру і дрібних будівельних блоків і т.д.
Його можна використовувати без кришки навіть в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

Параметри та специфікація

Вага : 0,20 кг
Висота: 16,5 см
Глибина: 13,5 см
Колір: сіра
Матеріал : пластик
Мікрохвильова піч: так
Об'єм: 1,8 л
Посудомийна машина: так
Ширина : 13,5 см

Каталожний номер:

 132459
Поділитися
orion

оцінок

5,0 (2 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.