Orion Набір ножів з 2 предметів PLAIN Orion Набір ножів з 2 предметів PLAIN
 Ваш набір столових приборів слугував вам добре? Або вони загубилися з часом і у вас немає повного набору? Придбайте новий і нарешті надайте своєму обідньому сервізу єдиного вигляду! Ці столові прилади підходять для щоденного використання в будь-якому домогосподарстві. Всі столові прибори з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Виймайте столові прибори з посудомийної машини одразу після обраної програми миття, щоб запобігти утворенню плям від конденсату. Не залишайте їх у посудомийній машині для висихання, витирайте окремі столові прилади насухо м'якою тканиною. Це допоможе уникнути можливих плям.
4,5 3
179

Orion Набір ножів з 2 предметів PLAIN

Orion Набір ножів з 2 предметів PLAIN

3 оцінка
179 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 179 ₴
Наявність: На складі 5 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняВаш набір столових приборів слугував вам добре? Або вони загубилися з часом і у вас немає повного набору? Придбайте новий і нарешті надайте своєму обідньому сервізу єдиного вигляду!

Ці столові прилади підходять для щоденного використання в будь-якому домогосподарстві. Всі столові прибори з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Виймайте столові прибори з посудомийної машини одразу після обраної програми миття, щоб запобігти утворенню плям від конденсату. Не залишайте їх у посудомийній машині для висихання, витирайте окремі столові прилади насухо м'якою тканиною. Це допоможе уникнути можливих плям.

Параметри та специфікація

Довжина: 22 см
Кількість штук в наборі: 2 шт.
Матеріал : нержавіюча сталь
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 122392
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.