Orion Поглинач вологи Humi 180 г Orion Поглинач вологи Humi 180 г
 Поглинач вологи Orion Humi допоможе вам запобігти появі вологи у вашій квартирі, будинку, складі, гаражі тощо. Він підходить для приміщень, які нерегулярно провітрюються, а також для періодів, коли опалення припиняється і вологість підвищується. Матеріал контейнера: пластик. Пластиковий контейнер містить гранули, які поглинають вологу з повітря, яка залишається на дні контейнера. Він не виділяє запаху та звуку, не потребує електрики та має невеликі розміри, тому ніде не заплутається. Одноразовий абсорбер - коли контейнер наповниться водою, викинути і встановити новий.
4,5 1
139

Orion Поглинач вологи Humi 180 г

Знижка -13%
Orion Поглинач вологи Humi 180 г Orion Поглинач вологи Humi 180 г Orion Поглинач вологи Humi 180 г Orion Поглинач вологи Humi 180 г

Orion Поглинач вологи Humi 180 г

1 оцінки
Раніше: 159 ₴ | Знижка: 20 ₴ 139 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 139 ₴
Наявність: На складі більше 10 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняПоглинач вологи Orion Humi допоможе вам запобігти появі вологи у вашій квартирі, будинку, складі, гаражі тощо. Він підходить для приміщень, які нерегулярно провітрюються, а також для періодів, коли опалення припиняється і вологість підвищується.

Матеріал контейнера: пластик. Пластиковий контейнер містить гранули, які поглинають вологу з повітря, яка залишається на дні контейнера. Він не виділяє запаху та звуку, не потребує електрики та має невеликі розміри, тому ніде не заплутається.

Одноразовий абсорбер - коли контейнер наповниться водою, викинути і встановити новий.

Параметри та специфікація

Вага : 0,18 кг
Висота: 8,5 см
Глибина: 8,5 см
Ширина : 15 см

Каталожний номер:

 133094
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.