Orion Прес-форма для шинки з термометром Orion Прес-форма для шинки з термометром
  Домашня шинка дуже популярна, і її приготування просте. Прес-форма для шинки з нержавної сталі 18/10 дає змогу готувати домашню шинку, яка не містить промислових наповнювачів і шкідливих для здоров’я хімічних добавок. Якісне м’ясо, наприклад, свинина, кролятина чи курятина, легко піддається обробці, і ви відразу отримаєте свіжу та смачну шинку, яка підходить і для дітей. Основою прес-форми для шинки є циліндрична ємність, в яку м’ясо в поліетиленовому пакеті закладають за допомогою притискного диска. Ним також форму закривають, а за допомогою пружини досконало стискають. Завдяки пакету м’ясо після охолодження можна легко дістати з форми.  Форма придатна для приготування приблизно 1-1,2 кг м’яса. У комплект паковання входить також термометр, який дає змогу стежити за поточною температурою води в каструлі протягом усього процесу приготування шинки. Після розкладання форму можна мити в посудомийній машині.
4,5 45
879

Orion Прес-форма для шинки з термометром

Orion Прес-форма для шинки з термометром

45 оцінка
879 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 879 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 32 Вдячиків

Описання

Домашня шинка дуже популярна, і її приготування просте. Прес-форма для шинки з нержавної сталі 18/10 дає змогу готувати домашню шинку, яка не містить промислових наповнювачів і шкідливих для здоров’я хімічних добавок.
Якісне м’ясо, наприклад, свинина, кролятина чи курятина, легко піддається обробці, і ви відразу отримаєте свіжу та смачну шинку, яка підходить і для дітей. Основою прес-форми для шинки є циліндрична ємність, в яку м’ясо в поліетиленовому пакеті закладають за допомогою притискного диска. Ним також форму закривають, а за допомогою пружини досконало стискають. Завдяки пакету м’ясо після охолодження можна легко дістати з форми. 
Форма придатна для приготування приблизно 1-1,2 кг м’яса. У комплект паковання входить також термометр, який дає змогу стежити за поточною температурою води в каструлі протягом усього процесу приготування шинки. Після розкладання форму можна мити в посудомийній машині.

Параметри та специфікація

Висота: 20 см
Діаметр: 10 см
Матеріал : нержавіюча сталь
Мікрохвильова піч: ні
Підігрів в духовці: ні
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 125587
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (45 оцінка)
97 % клієнтів рекомендують

Питання

Цей товар має 1 запитання

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.