Orion Сервірувальний килимок, 45 x 30 см Orion Сервірувальний килимок, 45 x 30 см
 Сервірувальний килимок з морською травою підійде до кожного столу, привносячи частинку природи в дім. Килимок не тільки не дасть гарячим тарілкам і гострим столовим приборам пошкодити стіл, забруднивши їжу, але й стане елементом дизайну. Він є одночасно естетичним і практичним, приглушуючи шум від тарілок, які ставлять на стіл. Його також можна використовувати як підставку під час подачі обіду. Натуральний матеріал, укріплений металевим каркасом, привнесе подих природи та органічного стилю в обідню трапезу. Це також може бути окрема підставка під приправи, чайний сервіз або посуд для трав.
5,0 4
329

Orion Сервірувальний килимок, 45 x 30 см

Orion Сервірувальний килимок, 45 x 30 см

4 оцінка
329 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 329 ₴
Наявність: На складі більше 10 шт
У вас: середа 05. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняСервірувальний килимок з морською травою підійде до кожного столу, привносячи частинку природи в дім. Килимок не тільки не дасть гарячим тарілкам і гострим столовим приборам пошкодити стіл, забруднивши їжу, але й стане елементом дизайну. Він є одночасно естетичним і практичним, приглушуючи шум від тарілок, які ставлять на стіл. Його також можна використовувати як підставку під час подачі обіду.

Натуральний матеріал, укріплений металевим каркасом, привнесе подих природи та органічного стилю в обідню трапезу. Це також може бути окрема підставка під приправи, чайний сервіз або посуд для трав.

Параметри та специфікація

Довжина: 45 см
Колір: природній
Матеріал : морська трава
Розміри: 30 x 45 см
Ширина : 30 см

Каталожний номер:

 128022
Поділитися
orion

оцінок

5,0 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити