Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл
 Скляна чашка з ніжним декором, яка включає бамбукове блюдце і заварник для заварювання чаю. Насправді це інноваційний скляний чайник. Він оснащений канавками, через які настій із сипучого фруктового, чорного, зеленого або трав'яного чаю проходить у гарячу воду в чашці. Завдяки тонким поздовжнім отворам заварник пропускає воду і випускає чай, а тверді частинки залишаються всередині. Для ідеально чистого настою використовуйте сипучі чаї з більшими шматочками, якщо суміші занадто дрібні, найдрібніші частинки можуть потрапити в напій. Заварник довжиною 13 см закривається корковою пробкою. Чашку без заварника можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі, мити в теплій воді з миючим засобом. Не замочуйте коркову пробку та блюдце у воді. Матеріал: скло, коркова пробка, бамбукове блюдце
4,0 5
379

Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл

Знижка -12%
Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл

Orion Склянна чашка з заварником Доми, 420 мл

5 оцінка
Раніше: 429 ₴ | Знижка: 50 ₴ 379 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 379 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 16 Вдячиків

ОписанняСкляна чашка з ніжним декором, яка включає бамбукове блюдце і заварник для заварювання чаю. Насправді це інноваційний скляний чайник. Він оснащений канавками, через які настій із сипучого фруктового, чорного, зеленого або трав'яного чаю проходить у гарячу воду в чашці.

Завдяки тонким поздовжнім отворам заварник пропускає воду і випускає чай, а тверді частинки залишаються всередині. Для ідеально чистого настою використовуйте сипучі чаї з більшими шматочками, якщо суміші занадто дрібні, найдрібніші частинки можуть потрапити в напій. Заварник довжиною 13 см закривається корковою пробкою.

Чашку без заварника можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі, мити в теплій воді з миючим засобом. Не замочуйте коркову пробку та блюдце у воді.

Матеріал: скло, коркова пробка, бамбукове блюдце

Параметри та специфікація

Висота: 11 см
Діаметр: 9 см
Колір: прозора
Матеріал : скло+ деревина
Мікрохвильова піч: так
Об'єм: 420 мл
Посудомийна машина: ні

Каталожний номер:

 130925
Поділитися
orion

оцінок

4,0 (5 оцінка)
80 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити