Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л
 Пляшка з гвинтовою кришкою - незамінний аксесуар для подорожей, тренувань або навіть по дорозі на роботу. А якщо вона виглядає стильно, то дотримуватися питного режиму буде ще легше. І ця пляшка для пиття від чеського бренду Orion ідеально підходить для цього - вона практична і стильна водночас. Її лаконічний дизайн гарантує, що вона стане простим модним аксесуаром. Пляшка виготовлена зі скла, яке характеризується високою міцністю. Матеріал: скло, метал, пластик, силіконовий ущільнювач.
4,0 50
139

Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л

Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л
Цей тиждень купило 31 замовників

Orion Скляна пляшка з кришкою , 1,1 л

50 оцінка
139 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 139 ₴
Наявність: На складі більше 10 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 5 Вдячиків

ОписанняПляшка з гвинтовою кришкою - незамінний аксесуар для подорожей, тренувань або навіть по дорозі на роботу. А якщо вона виглядає стильно, то дотримуватися питного режиму буде ще легше. І ця пляшка для пиття від чеського бренду Orion ідеально підходить для цього - вона практична і стильна водночас. Її лаконічний дизайн гарантує, що вона стане простим модним аксесуаром.

Пляшка виготовлена зі скла, яке характеризується високою міцністю. Матеріал: скло, метал, пластик, силіконовий ущільнювач.

Параметри та специфікація

Вага : 0,75 кг
Висота: 31 см
Діаметр: 8 см
Матеріал : скло + метал + пластик
Об'єм: 1,1 л
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 121432
Поділитися
orion

оцінок

4,0 (50 оцінка)
90 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.