Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з великими отворами і ручкою Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою
 Тертка з нержавіючої сталі з великими отворами стане практичним помічником на кожній кухні. Вона має досить широку, закруглену ручку, яку зручно тримати. Нижня частина оснащена опорою, що запобігає ковзанню терки. Плоскі терки для однієї руки підходять для натирання фруктів, наприклад, яблук для штруделя, коренеплодів для супу, шоколаду, кабачків, буряка, огірків і картоплі для хрустких дерунів. Можна мити в посудомийній машині. У комплекті з пластиковою кришкою для запобігання затуплення і для зберігання в шухляді, її також можна повісити на гачок, наприклад, на зручну підвісну систему над кухонною стільницею.
5,0 1
279

Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з великими отворами і ручкою

Знижка -24%
Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з  великими отворами і ручкою

Orion Терка з нержавіючої сталі плоска з великими отворами і ручкою

1 оцінки
Раніше: 369 ₴ | Знижка: 90 ₴ 279 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 279 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняТертка з нержавіючої сталі з великими отворами стане практичним помічником на кожній кухні. Вона має досить широку, закруглену ручку, яку зручно тримати. Нижня частина оснащена опорою, що запобігає ковзанню терки.

Плоскі терки для однієї руки підходять для натирання фруктів, наприклад, яблук для штруделя, коренеплодів для супу, шоколаду, кабачків, буряка, огірків і картоплі для хрустких дерунів.

Можна мити в посудомийній машині. У комплекті з пластиковою кришкою для запобігання затуплення і для зберігання в шухляді, її також можна повісити на гачок, наприклад, на зручну підвісну систему над кухонною стільницею.

Параметри та специфікація

Довжина: 38 см
Матеріал : нержавіюча сталь
Посудомийна машина: так
Ширина : 4 см

Каталожний номер:

 131064
Поділитися
orion

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.