Переносна ємність для торта, діам. 29 см Переносна ємність для торта, діам. 29 см
 Практичний контейнер, який чудово підходить для перенесення не тільки тортів, але й різних пирогів, десертів, бутербродів та інших делікатесів. Кришка на держаках захищена від зміщення рухомими пластиковими фіксаторами та має пластикову ручку для зручного перенесення. Загальна ширина контейнера з боковими держаками становить 38 см. Внутрішній діаметр 29 см. Постачаємо в декількох варіантах кольору без можливості вибору (білий + синій, білий + світло-зелені захопні деталі).
4,0 52
129

Переносна ємність для торта, діам. 29 см

Переносна ємність для торта, діам. 29 см

Наявність: Продано

ОписанняПрактичний контейнер, який чудово підходить для перенесення не тільки тортів, але й різних пирогів, десертів, бутербродів та інших делікатесів. Кришка на держаках захищена від зміщення рухомими пластиковими фіксаторами та має пластикову ручку для зручного перенесення. Загальна ширина контейнера з боковими держаками становить 38 см. Внутрішній діаметр 29 см. Постачаємо в декількох варіантах кольору без можливості вибору (білий + синій, білий + світло-зелені захопні деталі).

Параметри та специфікація

Висота: 14,5 см
Діаметр: 29 см
Колір: поєднання кольорів
Матеріал : пластик

Каталожний номер:

 108008
Поділитися

оцінок

4,0 (52 оцінка)
92 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити