Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY
  Плюшевий лев зшитий вручну з високоякісного м’якого плюшу і завдяки цьому має вигляд живого. Розмір цього царя звірів, що лежить, становить 40 см. Через свій симпатичний вигляд будь-якої хвилі стає бажаним компаньйоном. Входить до ексклюзивної колекції плюшевих іграшок RAPPA.   Компанія вирішила йти «зеленим» шляхом, який мінімальною мірою шкодить довкіллю - шляхом ECO-FRIENDLY. Що, власне, означає ECO-FRIENDLY? Набивка плюшевої іграшки виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок. Цей матеріал є абсолютно безпечним, не відрізняється на дотик від стандартної набивки і повністю сертифікований, завдяки чому гарантує безпеку навіть найменших користувачів.
5,0 3
559

Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY

Знижка -21%
Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY

Плюшевий лев, що лежить 40 см ECO-FRIENDLY

3 оцінка
Раніше: 709 ₴ | Знижка: 150 ₴ 559 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 559 ₴
Наявність: На складі більше 10 шт
У вас: четвер 07. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 20 Вдячиків

Описання

Плюшевий лев зшитий вручну з високоякісного м’якого плюшу і завдяки цьому має вигляд живого. Розмір цього царя звірів, що лежить, становить 40 см. Через свій симпатичний вигляд будь-якої хвилі стає бажаним компаньйоном. Входить до ексклюзивної колекції плюшевих іграшок RAPPA.
 
Компанія вирішила йти «зеленим» шляхом, який мінімальною мірою шкодить довкіллю - шляхом ECO-FRIENDLY. Що, власне, означає ECO-FRIENDLY? Набивка плюшевої іграшки виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок. Цей матеріал є абсолютно безпечним, не відрізняється на дотик від стандартної набивки і повністю сертифікований, завдяки чому гарантує безпеку навіть найменших користувачів.

Параметри та специфікація

Вага : 0,33 кг
Висота: 22 см
Глибина: 40 см
Колір: коричнева
Матеріал : суміш текстильних матеріалів
Рекомендований вік від: 0 місяців
Ширина : 20 см

Каталожний номер:

 698317
Поділитися
rappa

оцінок

5,0 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити