Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола
 Унікальна фігурка квіткової феї з крилами метелика - чарівне нагадування про красу світу природи. Її квіткове вбрання, досконало зіткане з пелюсток квітів, підсилює враження, що її обіймає сама природа. Колірна гармонія статуї підкреслює її унікальність та естетичність. Ця статуетка з полірезини може стати чудовим подарунком для близької людини, а також приголомшливою прикрасою для вашого простору. Принесіть трохи природи у своє життя з цією ніжною квітковою феєю, нагадуючи нам про те, де насправді лежить найбільше багатство. Це не іграшка. Зберігайте в недоступному для дітей місці.
0,0 0
279

Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола

Знижка -15%
Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола

Прикраса Фея маргариток фіолетова, 9 х 21 х 9см, полімерна смола

Раніше: 329 ₴ | Знижка: 50 ₴ 279 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 279 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 11 Вдячиків

ОписанняУнікальна фігурка квіткової феї з крилами метелика - чарівне нагадування про красу світу природи. Її квіткове вбрання, досконало зіткане з пелюсток квітів, підсилює враження, що її обіймає сама природа. Колірна гармонія статуї підкреслює її унікальність та естетичність.

Ця статуетка з полірезини може стати чудовим подарунком для близької людини, а також приголомшливою прикрасою для вашого простору. Принесіть трохи природи у своє життя з цією ніжною квітковою феєю, нагадуючи нам про те, де насправді лежить найбільше багатство.

Це не іграшка. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Параметри та специфікація

Вага : 0,32 кг
Висота: 21 см
Глибина: 9 см
Колір: фіолетова
Матеріал : полірезин
Ширина : 9 см

Каталожний номер:

 704921
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.