Регулюючі шкарпетки Charcoal, S Регулюючі шкарпетки Charcoal, S
 "Шкарпетки Original Adjustment Socks® слугують терапевтичним засобом для лікування кісточок, молоткоподібних пальців, викривлених і стиснутих пальців ніг, частих судом пальців ніг, втомлених і хворих ніг, набряклості ніг, натоптишів та інших проблем зі стопами. Завдяки спеціальним міжпальцевим роздільникам прискорюється кровообіг і, таким чином, прискорюється регенерація стоп. Регулюючі шкарпетки допомагають, зберігаючи стопи і пальці ніг рухливими, гнучкими, а отже, менш болючими. Коригувальні шкарпетки виготовлені з м'якої бавовни з домішками поліестеру та еластану. Вони мають вільніший край та відкриту передню частину з чотирма роздільниками для пальців, виготовленими з того ж матеріалу, що й повноцінні шкарпетки. Ці роздільники м'яко тиснуть на пальці ніг, щоб вирівняти пальці з стопою. Роздільники пальців ніг виготовляються вручну і їх виробництво суворо контролюється, оскільки дотримання правильної довжини і ширини шкарпеток дуже важливо для досягнення максимального ефекту. Регулюючі шкарпетки знімають стрес і напругу, допомагають правильно вирівняти пальці ніг, зменшують тертя і подразнення, знімають біль у стопах, покращують кровообіг, заряджають енергією стопи і пальці. Вони також зменшують потребу в хірургічному втручанні. Вони піклуються про частину тіла, якою часто нехтують. Правильне положення стопи та різних її частин впливає на роботу всього організму! Регулюючі шкарпетки не призначені для звичайної ходьби, вони повністю ефективні в розслабленому положенні, коли стопи не перебувають під тиском - тобто коли ви сидите, лежите або спите. Носіть коригувальні шкарпетки в якості профілактики! При регулярному носінні пальці ніг почнуть розтягуватися і випрямлятися, а біль зменшиться. Розмір: S (до 38 розміру). Склад: 90% бавовна, 7% поліестер, 3% еластан.
4,5 11
939

Регулюючі шкарпетки Charcoal, S

Новинка
Регулюючі шкарпетки Charcoal, S

Регулюючі шкарпетки Charcoal, S

11 оцінка
939 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 789 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 24 Вдячиків

Описання"Шкарпетки Original Adjustment Socks® слугують терапевтичним засобом для лікування кісточок, молоткоподібних пальців, викривлених і стиснутих пальців ніг, частих судом пальців ніг, втомлених і хворих ніг, набряклості ніг, натоптишів та інших проблем зі стопами. Завдяки спеціальним міжпальцевим роздільникам прискорюється кровообіг і, таким чином, прискорюється регенерація стоп.

Регулюючі шкарпетки допомагають, зберігаючи стопи і пальці ніг рухливими, гнучкими, а отже, менш болючими. Коригувальні шкарпетки виготовлені з м'якої бавовни з домішками поліестеру та еластану. Вони мають вільніший край та відкриту передню частину з чотирма роздільниками для пальців, виготовленими з того ж матеріалу, що й повноцінні шкарпетки. Ці роздільники м'яко тиснуть на пальці ніг, щоб вирівняти пальці з стопою. Роздільники пальців ніг виготовляються вручну і їх виробництво суворо контролюється, оскільки дотримання правильної довжини і ширини шкарпеток дуже важливо для досягнення максимального ефекту.

Регулюючі шкарпетки знімають стрес і напругу, допомагають правильно вирівняти пальці ніг, зменшують тертя і подразнення, знімають біль у стопах, покращують кровообіг, заряджають енергією стопи і пальці. Вони також зменшують потребу в хірургічному втручанні. Вони піклуються про частину тіла, якою часто нехтують. Правильне положення стопи та різних її частин впливає на роботу всього організму!

Регулюючі шкарпетки не призначені для звичайної ходьби, вони повністю ефективні в розслабленому положенні, коли стопи не перебувають під тиском - тобто коли ви сидите, лежите або спите. Носіть коригувальні шкарпетки в якості профілактики! При регулярному носінні пальці ніг почнуть розтягуватися і випрямлятися, а біль зменшиться.

Розмір: S (до 38 розміру). Склад: 90% бавовна, 7% поліестер, 3% еластан.

Параметри та специфікація

Колір: сіра
Матеріал : суміш текстильних матеріалів

Каталожний номер:

 358451
Поділитися

оцінок

4,5 (11 оцінка)
90 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.