Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см
  Бордюра з мотивом із популярного мультсеріалу «Свинка Пеппа» не повинно бракувати в жодній дитячій кімнаті. Кожна дитина зрадіє, якщо ви прикрасите її кімнату бордюром з картинками. Його можна використовувати окремо або в поєднанні з іншими фотошпалерами чи декоративними елементами. Наклеювати його дуже просто. На чисту, гладку поверхню нанесіть горизонтальну лінію та наклейте бордюр. Перед останнім притисканням переконайтеся, що бордюр правильно розташований. Для полегшення наклеювання бордюр можна злегка прогріти феном. Наклеювати треба безпосередньо на стіну, а не на обклеєну шпалерами поверхню. Якщо потрібно зняти бордюр, просто злегка потягніть за нього. Матеріал: самоклейна ПВХ-плівка. Продукт виготовлено в ЄС. Цей продукт призначений виключно для декоративних цілей, повинен наклеюватися лише дорослими особами або під наглядом дорослої особи. Зберігати в місці, недоступному для дітей віком до 3 років, через небезпеку удушення.
0,0 0
379

Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см

Знижка -19%
Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см

Самоклейний бордюр Peppa Pig Classic, 500 x 9,7 см

Раніше: 469 ₴ | Знижка: 90 ₴ 379 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 379 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: п'ятниця 08. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 17 Вдячиків

Описання

Бордюра з мотивом із популярного мультсеріалу «Свинка Пеппа» не повинно бракувати в жодній дитячій кімнаті. Кожна дитина зрадіє, якщо ви прикрасите її кімнату бордюром з картинками.
Його можна використовувати окремо або в поєднанні з іншими фотошпалерами чи декоративними елементами.
Наклеювати його дуже просто. На чисту, гладку поверхню нанесіть горизонтальну лінію та наклейте бордюр. Перед останнім притисканням переконайтеся, що бордюр правильно розташований. Для полегшення наклеювання бордюр можна злегка прогріти феном. Наклеювати треба безпосередньо на стіну, а не на обклеєну шпалерами поверхню. Якщо потрібно зняти бордюр, просто злегка потягніть за нього. Матеріал: самоклейна ПВХ-плівка.
Продукт виготовлено в ЄС. Цей продукт призначений виключно для декоративних цілей, повинен наклеюватися лише дорослими особами або під наглядом дорослої особи. Зберігати в місці, недоступному для дітей віком до 3 років, через небезпеку удушення.

Параметри та специфікація

Висота: 9,7 см
Казковий мотив: Свинка Пеппа
Ширина : 500 см

Каталожний номер:

 697574
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити