Сервірувальний килимок Lavender, 6 шт. 43 x 28 см, 6 шт. 10 x 10 см Сервірувальний килимок Lavender, 6 шт. 43 x 28 см, 6 шт. 10 x 10 см
  Придбайте гарний і водночас практичний домашній аксесуар. Перевагою сервірувального килимка Levander є ПВХ-матеріал, що добре миєтьсята гарантує вам максимальний комфорт під час прибирання. Крім того, сервірувальний килимок має гарний вигляд і чудово захистить ваш стіл від забруднення. Сервірувальний килимок прикрашає лаванда, одна з найвідоміших і найулюбленіших ароматичних рослин.   Набір містить 6 підставок під склянки (костерів)і 6 класичних сервірувальних килимків. Не підходить для миття в посудомийній машині.   матеріал — пластик (ПП, товщина 0,4 мм)
4,0 417
429

Сервірувальний килимок Lavender, 6 шт. 43 x 28 см, 6 шт. 10 x 10 см

Сервірувальний килимок Lavender, 6 шт. 43 x 28 см, 6 шт. 10 x 10 см

Наявність: Продано

Описання

Придбайте гарний і водночас практичний домашній аксесуар. Перевагою сервірувального килимка Levander є ПВХ-матеріал, що добре миєтьсята гарантує вам максимальний комфорт під час прибирання. Крім того, сервірувальний килимок має гарний вигляд і чудово захистить ваш стіл від забруднення. Сервірувальний килимок прикрашає лаванда, одна з найвідоміших і найулюбленіших ароматичних рослин.
 
Набір містить 6 підставок під склянки (костерів)і 6 класичних сервірувальних килимків. Не підходить для миття в посудомийній машині.
 
матеріал — пластик (ПП, товщина 0,4 мм)

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 12 шт.
Колір: бежева
Матеріал : ПВХ + нержавіюча сталь

Каталожний номер:

 201607
Поділитися
banquet

оцінок

4,0 (417 оцінка)
97 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити