Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл
 Налаштуйте свій будинок в атмосферу затишку і спокою за допомогою електричного зволожувача повітря. Підходить для ароматерапії, хромотерапії (світлотерапії), завдяки своєму дизайну цей пристрій також є стильним інтер'єрним аксесуаром. Ароматичний дифузор також нейтралізує неприємні запахи, наприклад, від сигаретного диму або домашніх тварин. Цей пристрій перетворює воду на дрібнодисперсну водяну пару. Якщо ви додасте кілька крапель ефірної олії у воду, електричний дифузор розщепить їх ультразвуком на дрібні мікрочастинки, які будуть ароматизувати вашу оселю. Технічні параметри: робоча напруга: DC 24 В/0,5 А / 220-240 В 50/60 Гц частота ультразвуку: 2,4 МГц випаровування: 45-60 мл/год площа: 12 - 20 м2 матеріал: PP, ABS робота дифузора: 1H, 2H, 3H, 6H, ON безперервна робота шум: <35 дБ Комплектація: 1x дифузор 1x мірний стакан для води 1x мережевий адаптер Використання: Зніміть кришку дифузора. Підключіть роз'єм адаптера живлення в нижній частині основи. Переконайтеся, що шнур адаптера живлення витягнутий з розетки. За допомогою мірного стаканчика налийте воду в контейнер до максимальної позначки рівня. Можна капнути у воду кілька крапель ефірної олії, приблизно 2-3 краплі на 100 мл. Встановіть кришку дифузора на місце і ввімкніть вилку в розетку. Натисніть кнопку MIST, щоб вибрати час роботи дифузора (1H, 2H, 3H, ON безперервна робота), утримуйте кнопку довше, щоб вибрати інтенсивність пари. Коли дифузор увімкнений, завжди встановлюється менша інтенсивність. Щоб вимкнути дифузор, натисніть кнопку MIST 5 разів. Кнопкою LIGHT виберіть колір освітлення. Запустіть дифузор в роботу (при першому запуску може знадобитися близько 3-10 хв для отримання пари). Примітка: Використовуйте тільки натуральні есенції в якості ароматизатора без інших хімікатів. Не заливайте в пристрій гарячу або мінеральну воду. Не використовуйте ватяні палички для отримання пари.
4,5 16
889

Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл

Знижка -4%
Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл

Sixtol Ароматичний дифузор Palm темне дерево,500 мл

16 оцінка
Раніше: 929 ₴ | Знижка: 40 ₴ 889 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 889 ₴
Наявність: На складі більше 6 шт
У вас: середа 05. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 31 Вдячиків

ОписанняНалаштуйте свій будинок в атмосферу затишку і спокою за допомогою електричного зволожувача повітря. Підходить для ароматерапії, хромотерапії (світлотерапії), завдяки своєму дизайну цей пристрій також є стильним інтер'єрним аксесуаром. Ароматичний дифузор також нейтралізує неприємні запахи, наприклад, від сигаретного диму або домашніх тварин.

Цей пристрій перетворює воду на дрібнодисперсну водяну пару. Якщо ви додасте кілька крапель ефірної олії у воду, електричний дифузор розщепить їх ультразвуком на дрібні мікрочастинки, які будуть ароматизувати вашу оселю.

Технічні параметри:

  • робоча напруга: DC 24 В/0,5 А / 220-240 В 50/60 Гц

  • частота ультразвуку: 2,4 МГц

  • випаровування: 45-60 мл/год

  • площа: 12 - 20 м2

  • матеріал: PP, ABS

  • робота дифузора: 1H, 2H, 3H, 6H, ON безперервна робота

  • шум: <35 дБ

Комплектація:

  • 1x дифузор

  • 1x мірний стакан для води

  • 1x мережевий адаптер

Використання:

Зніміть кришку дифузора. Підключіть роз'єм адаптера живлення в нижній частині основи. Переконайтеся, що шнур адаптера живлення витягнутий з розетки. За допомогою мірного стаканчика налийте воду в контейнер до максимальної позначки рівня. Можна капнути у воду кілька крапель ефірної олії, приблизно 2-3 краплі на 100 мл. Встановіть кришку дифузора на місце і ввімкніть вилку в розетку.

Натисніть кнопку MIST, щоб вибрати час роботи дифузора (1H, 2H, 3H, ON безперервна робота), утримуйте кнопку довше, щоб вибрати інтенсивність пари. Коли дифузор увімкнений, завжди встановлюється менша інтенсивність.

Щоб вимкнути дифузор, натисніть кнопку MIST 5 разів.

Кнопкою LIGHT виберіть колір освітлення.

Запустіть дифузор в роботу (при першому запуску може знадобитися близько 3-10 хв для отримання пари).

Примітка:

Використовуйте тільки натуральні есенції в якості ароматизатора без інших хімікатів.

Не заливайте в пристрій гарячу або мінеральну воду. Не використовуйте ватяні палички для отримання пари.

Параметри та специфікація

Висота: 16,8 см
Довжина кабелю живлення: 1,6 м
Колір: коричнева
Матеріал : пластик
Об'єм: 500 мл
Ширина : 14,8 см

Каталожний номер:

 693099
Поділитися
sixtol

оцінок

4,5 (16 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити