Світлодіодна свічка з таймером, червона, покрита натуральним воском, 8 х 13 см Світлодіодна свічка з таймером, червона, покрита натуральним воском, 8 х 13 см
Ви шукаєте м'яке, але безпечне світло, про яке можна не турбуватися, скільки воно світитиме...? Свічки з таймером ідеально підходять для створення приємної вечірньої атмосфери, для освітлення столів на святкових заходах, для прикраси інтер'єру або для використання на відкритому повітрі. Наприклад, на терасах, в садах або на кладовищах.Тривалий час автономної роботи і можливість заміни батарейок роблять ці свічки довговічними і економічними. Свічка має маленькі світлодіоди, розміщені всередині пластикового корпусу, який імітує форму і вигляд традиційної свічки. Світлодіодні свічки на батарейках безпечні, практичні та пропонують приємний ефект освітлення, що нагадує чарівність класичних свічок, без ризику відкритого полум'я. Живлення: 2 батарейки типу АА.
4,5 12
179

Світлодіодна свічка з таймером, червона, покрита натуральним воском, 8 х 13 см

Світлодіодна свічка з таймером, червона, покрита натуральним воском, 8 х 13 см

Наявність: Продано

ОписанняВи шукаєте м'яке, але безпечне світло, про яке можна не турбуватися, скільки воно світитиме...? Свічки з таймером ідеально підходять для створення приємної вечірньої атмосфери, для освітлення столів на святкових заходах, для прикраси інтер'єру або для використання на відкритому повітрі. Наприклад, на терасах, в садах або на кладовищах.
 
Тривалий час автономної роботи і можливість заміни батарейок роблять ці свічки довговічними і економічними. Свічка має маленькі світлодіоди, розміщені всередині пластикового корпусу, який імітує форму і вигляд традиційної свічки. Світлодіодні свічки на батарейках безпечні, практичні та пропонують приємний ефект освітлення, що нагадує чарівність класичних свічок, без ризику відкритого полум'я. Живлення: 2 батарейки типу АА.

Параметри та специфікація

Висота: 13 см
Глибина: 8 см
Діаметр: 8 см
Колір: червона
Ширина : 8 см

Каталожний номер:

 702555
Поділитися

оцінок

4,5 (12 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити