Tescoma Набір ємностей для панірування PRESTO Tescoma Набір ємностей для панірування PRESTO
 Швидкий і простий спосіб панірувати м'ясо, рибу, сир, гриби та овочі в тришарову плівку або кляр. Три з'єднані між собою чаші з нековзним покриттям чудово підходять для поступового панірування продуктів у борошні, збитих яйцях і панірувальних сухарях. Щипці з термостійкого нейлону підходять як для панірування в чашах, так і для перевертання продуктів на сковороді. Поставляються з лопаткою для легкого розбивання яєць. Можна вікористовувати в холодильнику, морозильній камері, мікрохвильовій печі та посудомийній машині. Рецепти всередині упаковки.
4,5 153
719

Tescoma Набір ємностей для панірування PRESTO

Tescoma Набір ємностей для панірування PRESTO

Наявність: неактивний товар

ОписанняШвидкий і простий спосіб панірувати м'ясо, рибу, сир, гриби та овочі в тришарову плівку або кляр. Три з'єднані між собою чаші з нековзним покриттям чудово підходять для поступового панірування продуктів у борошні, збитих яйцях і панірувальних сухарях. Щипці з термостійкого нейлону підходять як для панірування в чашах, так і для перевертання продуктів на сковороді. Поставляються з лопаткою для легкого розбивання яєць. Можна вікористовувати в холодильнику, морозильній камері, мікрохвильовій печі та посудомийній машині. Рецепти всередині упаковки.

Каталожний номер:

 101167
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (153 оцінка)
98 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.