Trefl Puzzle Baby Транспортні засоби, 4 шт. Trefl Puzzle Baby Транспортні засоби, 4 шт.
  Подаруйте своїм малюкам цей набір пазлів з 3, 4, 5 та 6 деталей, з яких вони зможуть скласти поліцейський фургон, пожежну машину, карету швидкої допомоги та сміттєвоз. Великі деталі товщиною 4 мм легкі для захоплення маленькими дитячими ручками, а перші складання розвивають спритність рук, координацію та просторову орієнтацію.   Компанія Trefl є одним з провідних європейських виробників пазлів, настільних ігор і гральних карт, яка веде свою діяльність з 1985 року. Вона пропонує понад 30 різних видів пазлів з кількістю деталей від 2 до 6000, з широким вибором мотивів, включно з пейзажами, містами, визначними пам'ятками, тваринами, а також картинами старих майстрів або сучасних митців. В дитячих мотивах польський Trefl спирається як на популярні ліцензійні продукти минулих років (Вінні-Пух, Діснеївські принцеси, Тачки, Скубі-Ду, Міккі Маус, Смурфики тощо), так і на сучасні анімаційні казки, відомі з кіноекранів. Продукція компанії Trefl експортується більше ніж у 50 країн світу.
4,5 42
339

Trefl Puzzle Baby Транспортні засоби, 4 шт.

Trefl Puzzle Baby Транспортні засоби, 4 шт.

42 оцінка
339 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 339 ₴
Наявність: На складі 5 шт
У вас: понеділок 24. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 17 Вдячиків

Описання

Подаруйте своїм малюкам цей набір пазлів з 3, 4, 5 та 6 деталей, з яких вони зможуть скласти поліцейський фургон, пожежну машину, карету швидкої допомоги та сміттєвоз. Великі деталі товщиною 4 мм легкі для захоплення маленькими дитячими ручками, а перші складання розвивають спритність рук, координацію та просторову орієнтацію.
 
Компанія Trefl є одним з провідних європейських виробників пазлів, настільних ігор і гральних карт, яка веде свою діяльність з 1985 року. Вона пропонує понад 30 різних видів пазлів з кількістю деталей від 2 до 6000, з широким вибором мотивів, включно з пейзажами, містами, визначними пам'ятками, тваринами, а також картинами старих майстрів або сучасних митців. В дитячих мотивах польський Trefl спирається як на популярні ліцензійні продукти минулих років (Вінні-Пух, Діснеївські принцеси, Тачки, Скубі-Ду, Міккі Маус, Смурфики тощо), так і на сучасні анімаційні казки, відомі з кіноекранів. Продукція компанії Trefl експортується більше ніж у 50 країн світу.

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 4 шт.
Рекомендований вік від: 2 роки

Каталожний номер:

 681877
Поділитися
trefl

оцінок

4,5 (42 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.