Valdinox Goldberg Ківш з антипригарною поверхнею, 16 см Valdinox Goldberg Ківш з антипригарною поверхнею, 16 см
  Крім навичок та бажання, надзвичайно велике значення має якість посуду, в якому ви готуєте їжу. Завдяки правильному вибору він не тільки створить ідеальні умови для приготування страв, але і слугуватиме вам довгий час. Посуд Valdinox Goldberg присвячений всім любителям кулінарії, які прагнуть стати справжніми майстрами куховаріння.   Goldberg — серія польського бренду сучасного посуду Valdinox, орієнтована на людей, які вважають приготування їжі не рутиною, а справжньою кулінарною пригодою. Добротне виконання, сучасний дизайн і новітня технологія виготовлення роблять його майже ідеальним.   Ефектне внутрішнє покриття, що нагадує камінь, успішно запобігає прилипанню та пригорянню їжі. Посуд Valdinox Goldberg виготовляється за кованою технологією, що робить його надзвичайно міцним. Велика і міцна ручка уможливлює безпечне приготування та перенесення готових страв.   Рекомендуємо використовувати дерев'яне або нейлонове кухонне приладдя, щоб уникнути пошкодження антипригарного покриття.
4,5 7
279

Valdinox Goldberg Ківш з антипригарною поверхнею, 16 см

Valdinox Goldberg Ківш з антипригарною поверхнею, 16 см

Наявність: Продано

Описання

Крім навичок та бажання, надзвичайно велике значення має якість посуду, в якому ви готуєте їжу. Завдяки правильному вибору він не тільки створить ідеальні умови для приготування страв, але і слугуватиме вам довгий час. Посуд Valdinox Goldberg присвячений всім любителям кулінарії, які прагнуть стати справжніми майстрами куховаріння.
 
Goldberg — серія польського бренду сучасного посуду Valdinox, орієнтована на людей, які вважають приготування їжі не рутиною, а справжньою кулінарною пригодою. Добротне виконання, сучасний дизайн і новітня технологія виготовлення роблять його майже ідеальним.
 
Ефектне внутрішнє покриття, що нагадує камінь, успішно запобігає прилипанню та пригорянню їжі. Посуд Valdinox Goldberg виготовляється за кованою технологією, що робить його надзвичайно міцним. Велика і міцна ручка уможливлює безпечне приготування та перенесення готових страв.
 
Рекомендуємо використовувати дерев'яне або нейлонове кухонне приладдя, щоб уникнути пошкодження антипригарного покриття.

Параметри та специфікація

Висота: 7,5 см
Газ: так
Діаметр: 16 см
Електрика: так
Індукція: так
Матеріал : алюміній
Об'єм: 1,1 л
Посудомийна машина: ні
Склокераміка: так

Каталожний номер:

 119895
Поділитися
valdinox

оцінок

4,5 (7 оцінка)
85 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити