Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл
Швидке та легке розморожування! Видаляє навіть товсті шари льоду, більше ніякого довгого очікування. Завдяки спеціальній формулі прискорює розморожування морозильних камер і холодильників. Просто розпиліть, і розморожувач звільнить шари льоду, які потім швидко і м'яко видаляються. Нейтралізує неприємні запахи, має гігієнічну та антибактеріальну дію. Засіб також можна використовувати для очищення поверхонь, відділень і полиць у морозильній камері або холодильнику. Зі зручним розпилювачем.
4,5 32
299

Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл

Знижка -19%
Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл
Цей тиждень купило 6 замовників

Wenko Спрей для розморожування морозильних камер іхолодильників, 500 мл

32 оцінка
Раніше: 369 ₴ | Знижка: 70 ₴ 299 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 299 ₴
Наявність: На складі 4 шт
У вас: вівторок 04. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняШвидке та легке розморожування! Видаляє навіть товсті шари льоду, більше ніякого довгого очікування. Завдяки спеціальній формулі прискорює розморожування морозильних камер і холодильників. Просто розпиліть, і розморожувач звільнить шари льоду, які потім швидко і м'яко видаляються. Нейтралізує неприємні запахи, має гігієнічну та антибактеріальну дію.
Засіб також можна використовувати для очищення поверхонь, відділень і полиць у морозильній камері або холодильнику. Зі зручним розпилювачем.

Параметри та специфікація

Об'єм: 500 мл

Каталожний номер:

 126104
Поділитися
wenko

оцінок

4,5 (32 оцінка)
96 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити