Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см
Цей чудовий килимок для сушіння посуду з матеріалу, що добре вбирає вологу та стійкий до плям, з пластиковим тримачем для посуду забезпечить ідеальне висихання щойно вимитого посуду, скляного посуду, каструль, сковорідок тощо вдома та в дорозі. Виготовлений з мікрофібри з внутрішньою підкладкою, пластиковий тримач не містить бісфенолу і його можна мити в посудомийній машині. Тканинна частина має зручну петлю для підвішування, а також може бути складена для економії місця при зберіганні.Після використання ретельно просушити. Можна прати у пральній машині за температури 40°C..
0,0 0
579

Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см

Знижка -16% Новинка
Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см

Westmark Килимок для зливу води з підставкою дляпосуду, 60 x 46 см

Раніше: 689 ₴ | Знижка: 110 ₴ 579 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 579 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 24 Вдячиків

ОписанняЦей чудовий килимок для сушіння посуду з матеріалу, що добре вбирає вологу та стійкий до плям, з пластиковим тримачем для посуду забезпечить ідеальне висихання щойно вимитого посуду, скляного посуду, каструль, сковорідок тощо вдома та в дорозі. Виготовлений з мікрофібри з внутрішньою підкладкою, пластиковий тримач не містить бісфенолу і його можна мити в посудомийній машині. Тканинна частина має зручну петлю для підвішування, а також може бути складена для економії місця при зберіганні.
Після використання ретельно просушити. Можна прати у пральній машині за температури 40°C.
.

Параметри та специфікація

Висота: 4,2 см
Довжина: 60 см
Колір: сіра
Матеріал : 100% поліестер
Мікрохвильова піч: ні
Посудомийна машина: так
Ширина : 46 см

Каталожний номер:

 133682
Поділитися
westmark

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.