Yankee Candle ароматична свічка Signature у склі велика Black Cherry, 567 г Yankee Candle ароматична свічка Signature у склі велика Black Cherry, 567 г
Вишня - фрукт, який здатен повернути спогади з дитинства. Коли ви відчуваєте їх запах, на думку спадає відчуття безтурботного щастя. Запах солодких, стиглих вишень нагадає вам про канікулярні поїздки, коли ви відчували себе щасливими, вільними і безтурботними в дитинстві. Коллекція Signature поєднує в собі найкращі якості свічок Yankee Candle® та сучасний дизайн. Насолоджуйтесь чистим горінням, інтенсивним ароматом та красивим дизайном. Завдяки двом 100% бавовняним гнотам, восковий резервуар створюється скоріше, а аромат швидше поширюється в приміщенні. Ви можете спалювати свічку за коротший проміжок часу. Вишукані етикетки натхненні ілюстраціями ручної роботи. Ця свічка містить суміш гладкого соєвого воску з високоякісними ароматичними оліями для красивого кольору без плям. Вона утворює менше попелу, ніж інші свічки. Час горіння цієї великої свічки - до 90 годин. Голова: вишня, мигдаль Серце: вишня, кориця Основа: черешня
0,0 0
859

Yankee Candle ароматична свічка Signature у склі велика Black Cherry, 567 г

Знижка -14% Новинка
Yankee Candle ароматична свічка Signature у склі велика Black Cherry, 567 г

Yankee Candle ароматична свічка Signature у склі велика Black Cherry, 567 г

Раніше: 999 ₴ | Знижка: 140 ₴ 859 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 859 ₴
Наявність: На складі 4 шт
У вас: четвер 07. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 21 Вдячиків

ОписанняВишня - фрукт, який здатен повернути спогади з дитинства. Коли ви відчуваєте їх запах, на думку спадає відчуття безтурботного щастя. Запах солодких, стиглих вишень нагадає вам про канікулярні поїздки, коли ви відчували себе щасливими, вільними і безтурботними в дитинстві.
 
Коллекція Signature поєднує в собі найкращі якості свічок Yankee Candle® та сучасний дизайн. Насолоджуйтесь чистим горінням, інтенсивним ароматом та красивим дизайном. Завдяки двом 100% бавовняним гнотам, восковий резервуар створюється скоріше, а аромат швидше поширюється в приміщенні. Ви можете спалювати свічку за коротший проміжок часу. Вишукані етикетки натхненні ілюстраціями ручної роботи. Ця свічка містить суміш гладкого соєвого воску з високоякісними ароматичними оліями для красивого кольору без плям. Вона утворює менше попелу, ніж інші свічки. Час горіння цієї великої свічки - до 90 годин.
 
  • Голова: вишня, мигдаль
  • Серце: вишня, кориця
  • Основа: черешня

Параметри та специфікація

Висота: 14,9 см
Діаметр: 9,9 см
Колір: червона
Матеріал : віск

Каталожний номер:

 705004
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити