Дерев'яний зайчик з квітковим мотивом, 16 x 2 x 19 см Дерев'яний зайчик з квітковим мотивом, 16 x 2 x 19 см
Наближається довгоочікуване свято Великодня, і ви замислюєтеся, як прикрасити свій простір відповідним декором? В такому випадку дерев'яна підставка у вигляді силуету зайчика із зображеними луговими квітами стане чудовим вибором для облаштування до цієї пори року. Заєць - один із тваринних символів Великодня і приходу перших днів весни. Проявіть свою фантазію та оригінальність, розмістивши цю красиву дерев'яну прикрасу на видному місці. Насолоджуйтеся першими днями весни в оточенні унікальних декоративних предметів, серед яких і ця дивовижна фігурка тварини.
4,5 17
179

Дерев'яний зайчик з квітковим мотивом, 16 x 2 x 19 см

Дерев'яний зайчик з квітковим мотивом, 16 x 2 x 19 см

17 оцінка
179 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 179 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 14 Вдячиків

ОписанняНаближається довгоочікуване свято Великодня, і ви замислюєтеся, як прикрасити свій простір відповідним декором? В такому випадку дерев'яна підставка у вигляді силуету зайчика із зображеними луговими квітами стане чудовим вибором для облаштування до цієї пори року. Заєць - один із тваринних символів Великодня і приходу перших днів весни. Проявіть свою фантазію та оригінальність, розмістивши цю красиву дерев'яну прикрасу на видному місці. Насолоджуйтеся першими днями весни в оточенні унікальних декоративних предметів, серед яких і ця дивовижна фігурка тварини.

 

Параметри та специфікація

Висота: 19 см
Глибина: 2 см
Кількість штук в наборі: 1 шт.
Колір: коричнева
Матеріал : деревина
Ширина : 16 см

Каталожний номер:

 132664
Поділитися

оцінок

4,5 (17 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.