Karlsson 5752PU дизайнерський будильник, 11 см Karlsson 5752PU дизайнерський будильник, 11 см
  Дизайнерський будильник в матовому лаку бренду Karlsson є практичним і незамінним помічником. Маючи сучасний будильник на тумбочці, ви щодня будете вставати з ліжка в гарному настрої. Чіткий циферблат закритий захисним склом. Секундна стрілка з плавним безшумним ходом. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки. (живлення від 1 батарейки AA, яка не входить у комплект паковання). Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson. Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.  
4,5 3
789

Karlsson 5752PU дизайнерський будильник, 11 см

Karlsson 5752PU дизайнерський будильник, 11 см

Наявність: Продано

Описання

Дизайнерський будильник в матовому лаку бренду Karlsson є практичним і незамінним помічником. Маючи сучасний будильник на тумбочці, ви щодня будете вставати з ліжка в гарному настрої. Чіткий циферблат закритий захисним склом. Секундна стрілка з плавним безшумним ходом. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки. (живлення від 1 батарейки AA, яка не входить у комплект паковання).
Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.
Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі.
Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
 

Параметри та специфікація

Глибина: 5,2 см
Діаметр: 11 см
Колір: фіолетова
Матеріал : метал + скло

Каталожний номер:

 692855

Прикріплені файли:

Karlsson.pdf

Поділитися
karlsson

оцінок

4,5 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити