Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см
Простирадло з сатину є частиною колекції LUXURY COLLECTION. Воно виготовлене з бавовняного матеріалу, що робить його теплим і дуже приємним на дотик. Простирадло з бавовняного сатину має ледь помітний блиск і виглядає дуже розкішно.Тканина, з якої виготовлено простирадло, має сатинове переплетення, яке надає тканині високу міцність. Тканина з сатиновим  переплетенням має високу щільність і до двох разів перевищує щільність звичайних лляних тканин, що використовуються для постільної білизни.Сатинові простирадла виготовляються у вигляді натяжних простирадл з вшитою в тунель по периметру простирадла гумкою. Така технологія пошиття простирадла особливо зручна для легкого використання та стабільності простирадла на ліжку. Ще однією перевагою такого пошиття є легка заміна гумки в разі її розриву.Просимо випрати простирадло перед першим використанням. Ми не рекомендуємо сушити простирадло в сушарці, але якщо ви все ж таки хочете скористатися сушаркою, будь ласка, оберіть довшу програму з нижчою температурою сушіння. Простирадло з сатинової бавовни так не мнеться, як традиційне простирадло з бавовни, і його набагато легше прасувати. Для зручності рекомендуємо прасувати простирадло злегка вологим.Підходить для матраців з максимальною висотою 15 см.
0,0 0
529

Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см

Знижка -17%
Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см

Kvalitex Сатинове простирадло колекція Luxury бежевий, 80 х 200 см + 15 см

Раніше: 639 ₴ | Знижка: 110 ₴ 529 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 529 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 19 Вдячиків

ОписанняПростирадло з сатину є частиною колекції LUXURY COLLECTION. Воно виготовлене з бавовняного матеріалу, що робить його теплим і дуже приємним на дотик. Простирадло з бавовняного сатину має ледь помітний блиск і виглядає дуже розкішно.
 
Тканина, з якої виготовлено простирадло, має сатинове переплетення, яке надає тканині високу міцність. Тканина з сатиновим  переплетенням має високу щільність і до двох разів перевищує щільність звичайних лляних тканин, що використовуються для постільної білизни.
 
Сатинові простирадла виготовляються у вигляді натяжних простирадл з вшитою в тунель по периметру простирадла гумкою. Така технологія пошиття простирадла особливо зручна для легкого використання та стабільності простирадла на ліжку. Ще однією перевагою такого пошиття є легка заміна гумки в разі її розриву.
 
Просимо випрати простирадло перед першим використанням. Ми не рекомендуємо сушити простирадло в сушарці, але якщо ви все ж таки хочете скористатися сушаркою, будь ласка, оберіть довшу програму з нижчою температурою сушіння. Простирадло з сатинової бавовни так не мнеться, як традиційне простирадло з бавовни, і його набагато легше прасувати. Для зручності рекомендуємо прасувати простирадло злегка вологим.
 
Підходить для матраців з максимальною висотою 15 см.

Параметри та специфікація

Вага: 145 г/м²
Колір: бежева
Матеріал : 100% бавовна сатин
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 80 x 200 см
Розміри: 80 x 200 см
Сушарка: ні
Тип ліжка: стандартне односпальне ліжко

Каталожний номер:

 239178
Поділитися
kvalitex

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.