Orion Форма для печива з нержавіючої сталі Orion Форма для печива з нержавіючої сталі
 Любите хрусткі, свіжоспечені домашні булочки і не хочете в'язати кожен шматочок вручну? Формочка допоможе вам створити класичні KAISERKY, позбавивши вас від зайвої роботи. Ви робите буханку з тіста, що піднялося, і просто вирізаєте на ній типовий візерунок за допомогою шампурової формочки. Потім змащуєте яйцем, посипаєте сіллю, кмином або улюбленим насінням і випікаєте. Посилений верхній край і гострий нижній край полегшують вдавлювання візерунка в середину тіста.
4,0 5
159

Orion Форма для печива з нержавіючої сталі

Orion Форма для печива з нержавіючої сталі

5 оцінка
159 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 159 ₴
Наявність: На складі більше 10 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 7 Вдячиків

ОписанняЛюбите хрусткі, свіжоспечені домашні булочки і не хочете в'язати кожен шматочок вручну? Формочка допоможе вам створити класичні KAISERKY, позбавивши вас від зайвої роботи.

Ви робите буханку з тіста, що піднялося, і просто вирізаєте на ній типовий візерунок за допомогою шампурової формочки. Потім змащуєте яйцем, посипаєте сіллю, кмином або улюбленим насінням і випікаєте. Посилений верхній край і гострий нижній край полегшують вдавлювання візерунка в середину тіста.

Параметри та специфікація

Висота: 3,7 см
Діаметр: 10,5 см
Матеріал : нержавіюча сталь
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 123198
Поділитися
orion

оцінок

4,0 (5 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.