Самоклеюча бордюрна стрічка Острів, 500 х 14 см Самоклеюча бордюрна стрічка Острів, 500 х 14 см
Якщо ви хочете створити літню атмосферу у вашому домі, придбайте цей шпалер із зображеннями тропічних островів. Ви можете використовувати його окремо або в поєднанні з іншими фотошпалерами. Дуже простий у застосуванні. Ви проводите горизонтальну лінію на чистій і гладкій поверхні та прикладаєте бордюр. Перед остаточним нанесенням переконайтеся, що рамка розташована правильно. Щоб полегшити нанесення, бордюр можна злегка підігріти феном. Наносити бордюр слід безпосередньо на стіну, а не на поверхню горщика. Якщо вам потрібно зняти бордюр, просто злегка потягніть його. Цей продукт виготовлено в ЄС. Цей продукт призначений лише для декоративних цілей і повинен застосовуватися лише дорослими або під наглядом дорослих. Зберігати в недоступному для дітей віком до 3 років через небезпеку удушення.
4,5 11
-1

Самоклеюча бордюрна стрічка Острів, 500 х 14 см

Самоклеюча бордюрна стрічка Острів, 500 х 14 см

11 оцінка
Зробивши покупку ви отримаєте 1 Вдячика

ОписанняЯкщо ви хочете створити літню атмосферу у вашому домі, придбайте цей шпалер із зображеннями тропічних островів. Ви можете використовувати його окремо або в поєднанні з іншими фотошпалерами.
Дуже простий у застосуванні. Ви проводите горизонтальну лінію на чистій і гладкій поверхні та прикладаєте бордюр. Перед остаточним нанесенням переконайтеся, що рамка розташована правильно. Щоб полегшити нанесення, бордюр можна злегка підігріти феном. Наносити бордюр слід безпосередньо на стіну, а не на поверхню горщика. Якщо вам потрібно зняти бордюр, просто злегка потягніть його.
Цей продукт виготовлено в ЄС.
Цей продукт призначений лише для декоративних цілей і повинен застосовуватися лише дорослими або під наглядом дорослих. Зберігати в недоступному для дітей віком до 3 років через небезпеку удушення.

Параметри та специфікація

Висота: 14 см
Довжина: 500 см

Каталожний номер:

 680628
Поділитися

оцінок

4,5 (11 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити