4Home Рушник для рук Bamboo Premium темно-сірий, 50 x 100 см 4Home Рушник для рук Bamboo Premium темно-сірий, 50 x 100 см
  Подаруйте собі ексклюзивний комфорт і попрощайтеся з бактеріями за допомогою надзвичайно м’якого рушника для рук зі серії Bamboo Premium. Завдяки високому вмісту бамбукових волокон (70 %) рушник для рук не лише дуже приємний для шкіри, але й має природні антибактеріальні властивості, що запобігають появі цвілі та розмноженню бактерій. Поєднання бамбукових волокон і м’якої бавовни забезпечує високу поглинальну здатність та ідеальну делікатність рушника для рук, яка буде пестити вас щодня.   З високоякісним рушником для рук Bamboo Premium ви подаруєте своїй шкірі найкращий догляд після ванни. Крім того, елегантний нейтральний колір та стильна облямівка чудово доповнять і оживлять інтер’єр вашої ванної кімнати. Завдяки своїм унікальним властивостям рушник для рук підходить і для ніжної дитячої шкіри та для алергіків.
4,0 115
259

4Home Рушник для рук Bamboo Premium темно-сірий, 50 x 100 см

4Home Рушник для рук Bamboo Premium темно-сірий, 50 x 100 см

Наявність: Продано

Описання

Подаруйте собі ексклюзивний комфорт і попрощайтеся з бактеріями за допомогою надзвичайно м’якого рушника для рук зі серії Bamboo Premium. Завдяки високому вмісту бамбукових волокон (70 %) рушник для рук не лише дуже приємний для шкіри, але й має природні антибактеріальні властивості, що запобігають появі цвілі та розмноженню бактерій. Поєднання бамбукових волокон і м’якої бавовни забезпечує високу поглинальну здатність та ідеальну делікатність рушника для рук, яка буде пестити вас щодня.
 
З високоякісним рушником для рук Bamboo Premium ви подаруєте своїй шкірі найкращий догляд після ванни. Крім того, елегантний нейтральний колір та стильна облямівка чудово доповнять і оживлять інтер’єр вашої ванної кімнати. Завдяки своїм унікальним властивостям рушник для рук підходить і для ніжної дитячої шкіри та для алергіків.

Параметри та специфікація

Вага: 450 г/м²
Колір: сіра
Матеріал : 70% бамбукова віскоза, 30% бавовна
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 50 x 100 см

Каталожний номер:

 222013
Поділитися
a4home

оцінок

4,0 (115 оцінка)
97 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.