Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт. Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт.
 Елегантний і водночас практичний, цей сервірувальний килимок ідеально впишеться у ваш кухонний інтер'єр. Солом'яний декор не тільки захищає стіл від бруду, але й є чудовим доповненням до інтер'єру кухні та вітальні. В'язана скатертина діаметром 38 см захищає стільницю від високої температури гарячих страв і можливих забруднень. Легко утримувати в чистоті, достатньо вимити під проточною водою або протерти вологою ганчіркою.
0,0 0
589

Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт.

Знижка -34%
Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт. Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт. Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт. Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт.

Altom Сервірувальний килимок Straw сріблястий, діаметр 38 см, набір 4 шт.

Раніше: 899 ₴ | Знижка: 310 ₴ 589 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 589 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 31 Вдячиків

ОписанняЕлегантний і водночас практичний, цей сервірувальний килимок ідеально впишеться у ваш кухонний інтер'єр. Солом'яний декор не тільки захищає стіл від бруду, але й є чудовим доповненням до інтер'єру кухні та вітальні. В'язана скатертина діаметром 38 см захищає стільницю від високої температури гарячих страв і можливих забруднень. Легко утримувати в чистоті, достатньо вимити під проточною водою або протерти вологою ганчіркою.

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 4 шт.
Колір: срібна
Матеріал : пластик
Розмір: pr. 38 см

Каталожний номер:

 132399
Поділитися
altom

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.