Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий
 Кухонна прихватка з килимком - практичні та стильні аксесуари для кухні. Вони захищають від опіків при приготуванні їжі як вдома на кухні, так і на природі на мангалі. Прихватка має магніт. У комплекті з виробами передбачена практична петля для підвішування. Виготовлені з переробленої бавовни.
0,0 0
319

Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий

Знижка -35%
Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий

Home Elements Кухонна прихватка для каструльз магнітом і килимком Káro червоно-сірий

Раніше: 489 ₴ | Знижка: 170 ₴ 319 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 319 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 20 Вдячиків

ОписанняКухонна прихватка з килимком - практичні та стильні аксесуари для кухні. Вони захищають від опіків при приготуванні їжі як вдома на кухні, так і на природі на мангалі. Прихватка має магніт. У комплекті з виробами передбачена практична петля для підвішування. Виготовлені з переробленої бавовни.

Параметри та специфікація

Колір: червона
Матеріал : 75% бавовна, 25% поліестер
Рекомендоване прання: 40 °C

Каталожний номер:

 240017
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.