Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Stanex Бавовняна постільна білизна Рожева крапка, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Stanex Бавовняна постільна білизна Рожева крапка, 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
244756Описання
Грайливий дрібний горошковий візерунок у рожевому кольорі завдяки своїй простій елегантності стане прикрасою будь-якої спальні.
Постільна білизна пошита з якісної бавовни, яка є повітропроникною, приємною на дотик і гарантує комфортний сон протягом усього року. Завдяки нейтральним кольорам вона чудово підходить як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів.
Коротше кажучи, постільна білизна, яку ви полюбите з першого погляду і дотику.
Комплект містить:
1x наволочка 70 x 90 см
1x підковдра 140 x 200 см
Параметри
| Бренд: |
Stanex
|
| Вага: | 125 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | рожева |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |