4Home Покривало для двомісного крісла Doublefaceтемно-бежевий/бежевий, 140 x 220 см 4Home Покривало для двомісного крісла Doublefaceтемно-бежевий/бежевий, 140 x 220 см
 Покривала Doubleface є ідеальним доповненням, щоб оживити вашу вітальню та захистити ваш диван. Завдяки приємному м'якому матеріалу з пластичним геометричним візерунком вони ідеально лягають на будь-яке крісло чи диван та забезпечують комфортне сидіння. Крім того, вони двосторонні - поєднання приємного темного і світлого бежевих кольорів - тому ви фактично отримуєте два покривала в одному і можете змінювати колір відповідно до свого настрою. Простий, але оригінальний дизайн гарантує, що він впишеться в сучасний і класичний інтер'єр. Матеріал простий у догляді та швидко сохне. Практичні чохли Doubleface захистять ваші меблі від бруду та пошкоджень або ж нададуть їм нового шарму, якщо вони вже пошкоджені. Вони придбають новий вигляд, а Ви отримаєте красиве і практичне доповнення до Вашого інтер'єру. Розмір чохла для двомісного крісла: 140 х 220 см
4,0 19
569

4Home Покривало для двомісного крісла Doublefaceтемно-бежевий/бежевий, 140 x 220 см

4Home Покривало для двомісного крісла Doublefaceтемно-бежевий/бежевий, 140 x 220 см

Наявність: Продано

ОписанняПокривала Doubleface є ідеальним доповненням, щоб оживити вашу вітальню та захистити ваш диван. Завдяки приємному м'якому матеріалу з пластичним геометричним візерунком вони ідеально лягають на будь-яке крісло чи диван та забезпечують комфортне сидіння.

Крім того, вони двосторонні - поєднання приємного темного і світлого бежевих кольорів - тому ви фактично отримуєте два покривала в одному і можете змінювати колір відповідно до свого настрою. Простий, але оригінальний дизайн гарантує, що він впишеться в сучасний і класичний інтер'єр. Матеріал простий у догляді та швидко сохне.

Практичні чохли Doubleface захистять ваші меблі від бруду та пошкоджень або ж нададуть їм нового шарму, якщо вони вже пошкоджені. Вони придбають новий вигляд, а Ви отримаєте красиве і практичне доповнення до Вашого інтер'єру.

Розмір чохла для двомісного крісла: 140 х 220 см

Параметри та специфікація

Колір: бежева
Матеріал : 100% поліестер
Рекомендоване прання: 40 °C
Розмір: 140 x 220 см
Розміри: 140 x 220 см

Каталожний номер:

 235216
Поділитися
a4home

оцінок

4,0 (19 оцінка)
89 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.