4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл
  Скляна ємність з бамбуковою кришкою для гарної та впорядкованої кухні. Ємність має бамбукову кришку з силіконовим ущільнювачем, який запобігає проникненню повітря, зберігаючи аромат і свіжість харчових продуктів, а також захищає їх від небажаних шкідників. Завдяки кришці ємності можнаштабелювати, заощаджуючи місце на вашій кухні.Простий, елегантний дизайн надасть вашій кухні неповторного стилю, з яким приготування їжі буде в радість. Крім того, ви наочно бачите, де і що маєте, і чи не закінчуються ті чи інші продукти.   Ємності Bamboo підходять для зберігання макаронних виробів, кави, чаю, муки, цукру та солі або, наприклад, печива та солодощів. Завдяки безбарвному склу ви завжди бачите, що вони містять і скільки залишилося. Одним словом, кожна знайде своє застосування на вашій кухні, фантазії немає меж.   Переваги: простий, елегантний вигляд заощадження місця — можна штабелювати бездоганний ущільнювач натуральна бамбукова кришка якісне боросилікатне скло (стійкість до високих і низьких температур, механічних пошкоджень і дії хімічних речовин) універсальне використання легкий догляд (крім кришки, можна мити в посудомийній машині)
4,5 342
289

4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл

Знижка -54%
4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл 4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл
Цей тиждень купило 11 замовників

4Home Скляна ємність для харчових продуктів з кришкою Bamboo Style, 1000 мл

342 оцінка
Раніше: 629 ₴ | Знижка: 340 ₴ 289 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 289 ₴
Наявність: На складі більше 20 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 20 Вдячиків

Описання

Скляна ємність з бамбуковою кришкою для гарної та впорядкованої кухні. Ємність має бамбукову кришку з силіконовим ущільнювачем, який запобігає проникненню повітря, зберігаючи аромат і свіжість харчових продуктів, а також захищає їх від небажаних шкідників. Завдяки кришці ємності можнаштабелювати, заощаджуючи місце на вашій кухні.

Простий, елегантний дизайн надасть вашій кухні неповторного стилю, з яким приготування їжі буде в радість. Крім того, ви наочно бачите, де і що маєте, і чи не закінчуються ті чи інші продукти.
 
Ємності Bamboo підходять для зберігання макаронних виробів, кави, чаю, муки, цукру та солі або, наприклад, печива та солодощів. Завдяки безбарвному склу ви завжди бачите, що вони містять і скільки залишилося. Одним словом, кожна знайде своє застосування на вашій кухні, фантазії немає меж.
 
Переваги:
  • простий, елегантний вигляд
  • заощадження місця — можна штабелювати
  • бездоганний ущільнювач
  • натуральна бамбукова кришка
  • якісне боросилікатне скло (стійкість до високих і низьких температур, механічних пошкоджень і дії хімічних речовин)
  • універсальне використання
  • легкий догляд (крім кришки, можна мити в посудомийній машині)

Параметри та специфікація

Вага : 0,33 кг
Висота: 20,5 см
Діаметр: 9 см
Колір: прозора
Матеріал : скло+ деревина
Об'єм: 1000 мл
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 115073
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (342 оцінка)
99 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.