Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Контейнер для перекусу Banquet Box CARS 17 × 13 ×6,5 см
Контейнер для перекусу Banquet Box CARS 17 × 13 ×6,5 см
Каталожний номер:
113216Описання
Параметри
| Бренд: |
Banquet
|
| Висота: | 6,5 см |
| Довжина: | 17 см |
| Казковий мотив: | Тачки |
| Колір: | червона |
| Матеріал : | пластик |
| Мікрохвильова піч: | ні |
| Посудомийна машина: | ні |
| Ширина : | 13 см |