Насадка на унітаз, 10 см Насадка на унітаз, 10 см
 Це високоякісне пристосування для унітазу значно полегшує посадку на унітаз і вставання з нього. Піднімає стандартний унітаз на 10 см. Анатомічне сидіння забезпечує максимальний комфорт. Великий виріз спереду і ззаду полегшить інтимну гігієну. Оцінять люди похилого віку, люди із захворюваннями суглобів, люди після операції або травми, люди з обмеженою рухливістю. Гладке покриття для легкого догляду. Проста і швидка збірка без інструментів. Внутрішній отвір 22 х 28 см.
4,5 21
1349

Насадка на унітаз, 10 см

Новинка
Насадка на унітаз, 10 см

Насадка на унітаз, 10 см

21 оцінка
1 349 ₴
неактивний товар
Зробивши покупку ви отримаєте 46 Вдячиків

ОписанняЦе високоякісне пристосування для унітазу значно полегшує посадку на унітаз і вставання з нього. Піднімає стандартний унітаз на 10 см. Анатомічне сидіння забезпечує максимальний комфорт. Великий виріз спереду і ззаду полегшить інтимну гігієну. Оцінять люди похилого віку, люди із захворюваннями суглобів, люди після операції або травми, люди з обмеженою рухливістю. Гладке покриття для легкого догляду. Проста і швидка збірка без інструментів. Внутрішній отвір 22 х 28 см.

Параметри та специфікація

Вантажопідйомність: 120 кг
Висота: 10 см
Глибина: 40 см
Колір: біла
Матеріал : пластик
Ширина : 37 см

Каталожний номер:

 358095
Поділитися

оцінок

4,5 (21 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.