Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Pretty UP Дорожня валіза ABS16, розмір 17, чорна
Pretty UP Дорожня валіза ABS16, розмір 17, чорна
Каталожний номер:
803875Описання
Параметри
| Бренд: |
Pretty Up
|
| Вага : | 1,6 кг |
| Вантажопідйомність: | 8 кг |
| Висота: | 29 см |
| Глибина: | 17 см |
| Колір: | чорна |
| Матеріал : | пластик |
| Об'єм: | 15 л |
| Ширина : | 35 см |