Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Stanex Сатинова постільна білизна Gold Ribbon, 140 x 220 см, 70 x 90 см
Stanex Сатинова постільна білизна Gold Ribbon, 140 x 220 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
242673Описання
Стильна постільна білизна з бавовняного сатину підніме ваш сон на новий рівень. Вона настільки приємна, що вам не захочеться вставати. Сучасний візерунок для любителів позачасової елегантності. Наволочки на подушки пошиті з метражу, завдяки різноманітності візерунка кожна з них є унікальною. Рекомендуємо прати вивернувши навиворіт без відбілювачів та хімічних миючих засобів.
Комплект містить:
1x наволочка 70 x 90 см
1x підковдра 140 x 220 см
Параметри
| Бренд: |
Stanex
|
| Застібка: | knoflíky |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100% бавовна сатин |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 220 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 220 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Тип ліжка: | односпальне ліжко подовженої довжини |