Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Bellatex Бавовняна постільна білизна для дитячого ліжечка Agata Bear сірий, 90 x 135 см, 45 x 60 см
Bellatex Бавовняна постільна білизна для дитячого ліжечка Agata Bear сірий, 90 x 135 см, 45 x 60 см
Каталожний номер:
244208Описання
Створіть веселу атмосферу в кімнаті вашої дитини за допомогою цієї милої постільної білизни, яка зачарує кожну дитину та її батьків. Мотиви милих ведмедиків, різнокольорових повітряних кульок та хмаринок на м'якому сірому тлі створюють грайливий та заспокійливий дизайн, що ідеально підходить для спокійного сну та щасливих снів.
Постільна білизна двостороння. На обох сторонах однаковий мотив ведмедиків, повітряних кульок, хмаринок і прапорців у м'яких тонах помаранчевого, блакитного, білого і бежевого на сірому тлі.
Постільна білизна виготовлена з високоякісної бавовни, яка приємна на дотик, добре пропускає повітря та підходить навіть для чутливої дитячої шкіри. Постільна білизна застібається на зручну блискавку, що полегшує переодягання і водночас забезпечує безпечне та комфортне використання.
До складу комплекту входить:
1 x наволочка 45 x 60 см
1 х підковдра 90 х 135 см
Параметри
| Бренд: |
Bellatex
|
| Вага: | 135 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 60 °C |
| Розмір: | 90 x 135 см, 45 x 60 см |
| Розміри ковдри: | 90 x 135 см |
| Розміри подушки: | 45 x 60 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | дитяче ліжечко |